Kā iepirkties

 • Noformē pasūtījumu pa telefonu, zvani mums Veloprofs Ķengarags - 27457020 vai Veloprofs Jugla - 26688111. Pasūtījuma apmaksu var veikt veikalos uz vietas. Klienti veikalā tiek ielaisti tikai pasūtījumu saņemšanai vai velosipēda nodošanai servisā. 

 • Visu nepieciešamo šobrīd var iegādāties www.veloprofs.lv e-veikalā. Iepirkšanās e-veikalā darbojas kā ierasts. Visātrāk preces saņemt mūsu preču saņemšanas punktā Brīvības gatvē 401. Ja nav steigas, tad ērta piegāde ar Omniva.

Darba laiks

 • www.veloprofs.lv e-veikals darbojas ierastajā režīmā 00-24. Nodrošināsim ātrāku pasūtījumu apstrādi un izsūtīšanu. Laikā līdz jaunajam gadam ātrākā piegāde iespējama preci saņemot saņemšanas punktā Brīvības gatvē 401 darba dienās no 10:00-19:00, sestdienās 10:00-17:00 vai Maskavas ielā 240 darba dienās no 10:00-19:00, sestdienās 10:00-17:00

 • Darba dienās veikalā uz vietas būs pārdevēji, kuri klientiem sniegs konsultācijas pa telefonu. Strādāsim no 10:00 - 19:00
Kā mēs strādājam CoVid19 arkārtes situācijas laikā

Līdz ārkārtas situācijas beigām darbojamies attālinātā režīmā – ieteiksim jums labāko riteņbraukšanai pa telefonu, atbildēsim uz e-pastiem, kā arī piedāvājam ērtu un drošu preču saņemšanu divās vietās: 

Veloprofs veikals Ķengarags, Maskavas iela 240, Rīga, +371 27457020

Veloprofs veikals Jugla, Brīvības gatve 401, Rīga, +371 26688111

Kā mēs strādājam CoVid19 arkārtes situācijas laikā

Preču piegāde

 • Pakomātu pakalpojumiem šis ir saspringts laiks. Omniva pakomātos sūtījumi aizņem vairākas dienas. Iesakām izvēlēties Saņemt sūtījumu veikalā Brīvības gatvē 401, ja preces vēlies saņemt ātri.

 • Ja pasūti preci pa telefonu vai e-pastā, preci vari izvēlēties saņemt veikalā, kādā no Omniva pakomātiem vai ar kurjera piegādi.

 • Ienākšana pasūtījumu saņemšanas punktā tikai pa vienam un ar masku. Preces saņemšanas punkts darbosies tikai kā preču izsniegšanas un apmaksas punkts. Nepieciešamās konsultācijas sniedzam pa telefonu un e-pastu.
Kā mēs strādājam CoVid19 arkārtes situācijas laikā

Veloserviss strādā

 • Velosipēdu serviss pieejams darba dienās no 10:00 - 19:00, sestdienās 10:00 - 17:00

 • Ierodoties pie veikala, zvani uz norādīto veloservisa telefona numuru. Velomeistars iznāks pieņemt jūsu velosipēdu.

 • Kad velosipēds ir gatavs, velomeistars jūs informēs ar SMS vai zvanot. Ierodoties pēc velosipēda, lūgums zvanīt uz norādīto veloservisa telefona numuru. Velomeistars iznāks un nodos jūsu velosipēdu.

 • Nodrošinām bezkontakta pieņemšanu/nodošanu un bezmaksas velosipēda rokturu/sēdekļu dezinficēšanu.
Prece pevienota vēlmju sarakstam
Prece pievienota preču salīdzināšanai.

Lai šī vietne pienācīgi darbotos, mēs dažreiz jūsu datorā izvietojam sīkdatnes (cookies).
Sīkdatnes palīdz vietnei atcerēties jūsu iestatījumus — valodu, valūtu,
preču grozā ievietotos produktus un citas izvēles attiecībā uz to, kādu šo vietni
vēlaties redzēt savā datorā,— lai jums nevajadzētu tos ievadīt katrreiz no jauna.
Turpinot izmantot interneta vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai mūsu mājas lapā.