Superior XC 859 W ir īpaši sievietēm pielāgots komfortablās Superior XC modeļu līnijas velosipēds - tas ir īsts visurgājējs ar maksimālu komfortu, taču saglabājis savu sportisko raksturu. Velosipēds ir ļoti piemērots braucieniem pa takām un meža ceļiem – ar to var doties jebkurā virzienā, neraizējoties par mērķa sasniegšanu.

Superior XC 859 W ir projektēts sievietēm – tam ir īsāks S formas rāmis, plātāks un īsāks sēdeklis, komfortablāki stūres rokturi. Katra izmēra rāmim tiek izmantotas komponentes, kas atbilst braucējas augumam, tāpēc brauciens ar to būs ļoti ērts.

Suntour hidrauliskā dakša amortizēs nelīdzenumus un paaugstinās riepu saķeri ar ceļa virsmu, kas ir svarīgi Tavai drošībai, taču, braucot pa līdzenu ceļu, varēsi to ērti atslēgt, tādejādi taupot savu enerģiju. Universālās riepas ir labi pasargātas no nejaušas pārduršanas/bojāšanas un nodrošina labu kompromisu starp saķeri un rites pretestību.

Shimano hidrauliskās disku bremzes un 2x9 ātrumu sistēma ir ļoti uzticami un nodrošinās Tev nepieciešamo elastību, strauji manevrējot vai pārvarot kāpumus/nobraucienus.

Iepazīsti arī citu dāmām/sievietēm domātu informāciju mūsu blogā....

Prece pevienota vēlmju sarakstam
Prece pievienota preču salīdzināšanai.

Lai šī vietne pienācīgi darbotos, mēs dažreiz jūsu datorā izvietojam sīkdatnes (cookies).
Sīkdatnes palīdz vietnei atcerēties jūsu iestatījumus — valodu, valūtu,
preču grozā ievietotos produktus un citas izvēles attiecībā uz to, kādu šo vietni
vēlaties redzēt savā datorā,— lai jums nevajadzētu tos ievadīt katrreiz no jauna.
Turpinot izmantot interneta vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai mūsu mājas lapā.