Bontrager Ion Pro RT/Flare RT ir augstākās efektivitātes velosipēdu gaismu komplekts ar labākajiem “redzi un esi redzams” rādītājiem nozarē. Gaismas paredzētas lietošanai gan kā “dienas gaismas”, gan kā pastāvīga nakts gaisma.

Vairāki nepārtrauktas gaismas jaudas režīmi nodrošinās maksimālu redzamību braucējam diennakts tumšajā laikā sarežģītos ceļa apstākļos. Pateicoties fokusētajam gaismas staram un īpašajam mirgošanas režīmam, autobraucēji ievēros velosipēdu ar Bontrager Ion Pro RT/Flare RT Light vairāk nekā no 2km attāluma arī dienas gaišajā laikā.

Akumulatori nodrošinās 12 stundu darbību dienas gaismas/mirgojošajā režīmā un 30 minūtes pirms pilnīga jaudas zuduma brīdinās par resursa būtisku mazināšanos. Dienas gaismas režīms automātiski pielāgos savu spilgtumu/darbības režīmu diennakts tumšajam laikam, tādejādi efektīvi izmantojot akumulatoru enerģiju.

Salīdzinot ar konkurentiem Bontrager Ion Pro RT/Flare RT Light nodrošina nemainīgu jaudu/gaismas spilgtumu ne tikai pie pilnas, bet arī pie daļējas uzlādes.

Izmantojot ANT+ and Bluetooth Smart protokolus Bontrager Ion Pro RT/Flare RT Light ir savietojams/savienojams ar sekojošām ierīcēm/sistēmām:

  • BlendR stiprinājumu sistēmu (ķivere, iznesums, sēdeklis);
  • centralizētu vadības slēdzi Bontrager Transmitr MicroRemote;
  • velodatoru RIDEtime;
  • Garmin un citas viedierīces.
Prece pevienota vēlmju sarakstam
Prece pievienota preču salīdzināšanai.

Lai šī vietne pienācīgi darbotos, mēs dažreiz jūsu datorā izvietojam sīkdatnes (cookies).
Sīkdatnes palīdz vietnei atcerēties jūsu iestatījumus — valodu, valūtu,
preču grozā ievietotos produktus un citas izvēles attiecībā uz to, kādu šo vietni
vēlaties redzēt savā datorā,— lai jums nevajadzētu tos ievadīt katrreiz no jauna.
Turpinot izmantot interneta vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai mūsu mājas lapā.