Preces pirkuma līguma noformēšana www.veloprofs.lv

Pircējs izvēlas iepirkumu grozu/preces vietnē www.veloprofs.lv un ievada līguma izpildei un piegādei nepieciešamo informāciju (vārds un uzvārds, tālrunis, e-pasts un piegādes adrese). Pircējs apliecina, ka informācija ir patiesa un precīza.

Pārdevējs neuzņemas atbildību par iespējamo preču piegādes kavēšanos vai darījuma/līguma izpildi, ja Pircēja sniegtā informācija ir neprecīza vai nepatiesa.

Pircējs veic preču apmaksu, izmantojot karti vai internetbanku. Maksājumus nodrošina AS SEB banka e-komercijas risinājumu modulis.

Preču pirkuma līgums starp Pārdevēju un Pircēju tiek uzskatīts par noslēgtu ar brīdi, kad ir izpildījušies visi zemāk minētie nosacījumi:
Pircējs vietnē www.veloprofs.lv ir izvēlējies pirkumu grozu/preces;
Pircējs ir ievadījis līguma izpildei nepieciešamo obligāto informāciju par sevi - vārds un uzvārds, tālrunis, e-pasts un piegādes veids un adrese;
Pircējs veicis pasūtījuma apmaksu.

Pircēja apliecina, ka ir pilngadīgs un ir tiesīgs slēgt Pirkuma līgumu.

Pēc līguma noslēgšanas Pārdevējs nekavējoši nosūta atbilstošu darījuma apstiprinājumu uz Pircēja norādīto e-pasta adresi.

Pārdevējam ir tiesības vienpusēji lauzt noslēgto līgumu, par to informējot Pircēju, ja Pircēja sniegtā informācija ir nepatiesa vai neprecīza un preces piegādi veikt nav iespējams. Pārdevējam ir pienākums ne vēlāk kā 7 darba dienu laikā atmaksāt Pircējam naudas līdzekļus, ko Pircējs samaksājis par precēm.

Visu saziņu un komunikāciju puses veiks pa Interneta veikala vietnē norādītajām Pircēja un Pārdevēja e-pasta adresēm un tālruni.

Gadījumos, kad nepieciešams nodrošināt informācijas reģistrēšanu uz pastāvīgā datu nesēja, Puses izmantos e-pastus.

Preču piegāde un preces pieejamība

Pārdevējs nodrošina preču piegādi uz norādīto/izvēlēto adresi vai pakomāta staciju.

Ja prece ir noliktavā un Pircējs ir korekti norādījis pirkuma līguma izpildei nepieciešamos datus, Pārdevējs apņemas nodot preci piegādes uzņēmumam 5 (piecas) darba dienu laikā pēc pirkuma līguma noslēgšanas.

Preču piegādi nodrošina Omniva, Venipak, DPD vai cits pasta/kurjerpakalpojumu sniegšanas uzņēmums. Paku piegādes termiņi uzņēmumiem var atšķirties, taču Latvijas teritorijā parasti tās ir 1-5 dienas.

Elektronisko dāvanu karti Pārdevējs nosūta uz Pircēja norādīto e-pasta adresi līguma noslēgšanas dienā vai dāvanu kartē norādītajā datumā.

Preču piegādes izdevumus apmaksā Pircējs atbilstoši izvēlētajam piegādes veidam un adresei.

Interneta veikalā redzamais produkts parasti ir pieejams, taču tā pieejamība noliktavā var strauji mainīties.

Atsevišķos gadījumos preces apraksts, fotogrāfija un iepakojums interneta veikalā var nedaudz atšķirties no faktiskā preces izskata vai apraksta. Ar pilnīgu preces aprakstu un vizuālo izskatu Pircējs var iepazīties klātienē Pārdevēja veikalos.

Ja līgums ir noslēgts, taču kaut kādu apstākļu dēļ prece nav pieejama, Pārdevējs, izmantojot kontaktinformācijā norādīto e-pastu vai tālruni, ne vēlāk kā 3 (trīs) darba dienas laikā, informēs Pircēju par preces nepieejamību un piedāvās citu piegādes termiņu vai aizvietošanu ar līdzvērtīgu preci.

Ja Pircējs nepiekritīs piedāvātājam piegādes termiņam vai piedāvātajai precei, Pircējam ir tiesības atteikties no līguma un pieprasīt naudas līdzekļu atgriešanu. Pārdevējs nodrošinās samaksāto naudas līdzekļu atgriešanu Pircējam ne vēlāk kā 5 (piecas) darba dienu laikā no darījuma/līguma atcelšanas dienas.

Preču garantija un atteikšanās no līguma

Pircējam ir tiesības izteikt pretenzijas par preces kvalitāti 2 (divi) gadu laikā no pirkuma veikšanas datuma. Ja prece lietota atbilstoši noteikumiem, Pārdevējs nodrošina preces remontu vai aizvietošanu ar līdzvērtīgu preci, bet, ja tas nav iespējas, Pārdevējs atmaksā Pircējam samaksātos naudas līdzekļus.

Preču garantija neietver transporta, apkopes vai citu pakalpojumu/izmaksu kompensāciju Pircējam.

Pircējam ir tiesības atgriezt nelietotu un oriģināli iepakotu preci (atteikties no preces pirkuma līguma) 14 (četrpadsmit) dienu laikā no pirkuma dienas. Pircējs nosūta Pārdevējam paziņojuma veidlapu par atteikšanos no preces https://www.ptac.gov.lv/lv/atteikuma-veidlapa

Ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienas pēc aizpildītas atteikuma veidlapas nosūtīšanas Pircējs uz sava rēķina nodrošina preces nosūtīšanu/piegādi Pārdevējam. Ja prece neatbilst nelietotas preces nosacījumiem, Pārdevējam ir tiesības pieprasīt no Pircēja preces vērtības zuduma kompensāciju.

Drošība un personas dati

Pārdevējs ievēro LR un EU normatīvos aktus, tai skaitā Fizisku personu datu apstrādes likumu https://likumi.lv/ta/id/300099-fizisko-personu-datu-apstrades-likums

Noslēgtais preču pirkuma līgums, pirkumu vēsture vai pirkumu grozs ir konfidenciāla informācija un Pārdevējs nav tiesīgs to izpaust trešajām personām.

Reģistrētie personas/pircēja dati ir pirkuma informācija, vārds, uzvārds, adrese, tālrunis un citi dati, kurus Pircējs sniedzis, noslēdzot preces pirkuma līgumu. Personas datu apstrādātājs ir SIA Veloprofs.lv

Pircējs apstiprina, ka piekrīt personas datu apstrādei Līguma nosacījumu izpildes nodrošināšanai un citiem mērķiem, kuriem Pircējs sniedzis īpašu atļauju.

Pārdevēja mājās lapai ir SSL sertifikāts, kas nodrošina Pārdevēja un Pircēja komunikācijas drošību.

Maksājumu apstrādi nodrošina AS SEB banka e-komercijas maksājumu modulis. Pārdevējam nav pieejami Pircēja maksājumu iniciēšanas/apstiprināšanas rīki.

Pircējam ir tiesības mainīt, dzēst vai labot sniegtos datus, kā arī aizliegt savu datu izmantošanu.

Strīdi un domstarpības

Strīdus un domstarpības, kas radīsies, izpildot noslēgto preču pirkuma līgumu, Puses pēc iespējas risinās pārrunu ceļā, bet, ja tas nebūs iespējams, tad LR likumdošanā noteiktajā ārpustiesas strīdu izskatīšanas kārtībā.

Pārdevēja un Pircēja savstarpējās tiesības un pienākumus nosaka www.veloprofs.lv vietnē ievietotie noteikumi un LR normatīvie akti, tai skaitā Patērētāju aizsardzības līkums https://likumi.lv/doc.php?id=23309

Prece pevienota vēlmju sarakstam
Prece pievienota preču salīdzināšanai.Vēlies saņemt jaunāko informāciju pirmais?

Mēs tev paziņosim par jaunumiem no Veloprofs.lv
Tu uzzināsi par mūsu jaunumiem, akcijām un izpārdošanām  ātrāk par citiem!

Lai šī vietne pienācīgi darbotos, mēs dažreiz jūsu datorā izvietojam sīkdatnes (cookies).
Sīkdatnes palīdz vietnei atcerēties jūsu iestatījumus — valodu, valūtu,
preču grozā ievietotos produktus un citas izvēles attiecībā uz to, kādu šo vietni
vēlaties redzēt savā datorā,— lai jums nevajadzētu tos ievadīt katrreiz no jauna.
Turpinot izmantot interneta vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai mūsu mājas lapā.