Superior X-ROAD modeļu līnija ir etalons mūsdienu velosipēdam, kas paredzēts gan ideāliem šosejas apstākļiem, gan ne pārāk gludiem ceļiem, kādi Latvijā ir vairums - X-ROAD kompozītmateriālu (karbona) rāmis saglabās stingrību un nodrošinās ātrumu uz jebkura ceļa seguma.

Rāmi integrētie pārslēdzēju un hidraulisko disku bremžu apvalki un sagatavotās dubļu sargu stiprinājumu/montāžas vietas ļaus lietot X-ROAD Team Elite arī mitros/lietainos laika apstākļos.

Superior X-Road Team Elite šosejas velosipēds

Standarta X-ROAD Team Elite ir aprīkots ar 30mm Schwalbe Pro One Evo 30-622 riepām, kas nodrošinās labu saķeri strauji manevrējot, taču nepieciešamības gadījumā uz DT Swiss C 1800 Spline DB23 ratiem/aplocēm varēsi uzmontēt pat 40mm platu bezkameru riepu, tādejādi, padarot X-ROAD Team Elite par īstu “visurgājēju”.

Superior ir pazīstams ar kvalitatīviem un izturīgiem velosipēdiem. Līdzīgi kā citiem Superior velosipēdiem arī X-ROAD Team Elite rāmim ir piecu gadu garantija.

X-ROAD Team Elite svars ir tikai 8.7 kg, kas padara to par vienu no izdevīgākajiem snieguma,svara un cenas attiecību pirkumiem.

Tevi varētu interesēt arī citi velosipēdi ar līdzīgu pielietojumu: Superior X-Road Elite,  Checkpoint,  Domane AL Disc

Prece pevienota vēlmju sarakstam
Prece pievienota preču salīdzināšanai.

Lai šī vietne pienācīgi darbotos, mēs dažreiz jūsu datorā izvietojam sīkdatnes (cookies).
Sīkdatnes palīdz vietnei atcerēties jūsu iestatījumus — valodu, valūtu,
preču grozā ievietotos produktus un citas izvēles attiecībā uz to, kādu šo vietni
vēlaties redzēt savā datorā,— lai jums nevajadzētu tos ievadīt katrreiz no jauna.
Turpinot izmantot interneta vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai mūsu mājas lapā.