Superior XP969 ir veidots augstākā līmeņa sacensībām. Tā ģeometrija veidota lielam ātrumam un labai vadāmībai tehniski sarežģītās un smagās trasēs. Detaļām ir nozīme. Pārliecinieties paši! Piemēram, Block Lock sistēma nodrošinās velosipēda rāmja aizsardzību pret stūres rokturu bojājumiem, kas bieži notiek kritienu gadījumos, bet integrētais ķēdes klusinātājs/svārstību slāpētājs, novērsīs ķēdes nejaušu nokrišanu brauciena laikā.

Sacensību velosipēds Superior XP969

Viss velosipēda aprīkojums liecina par tā nopietnību: augtas stingrības Carbon MTB Race Pro Mid Modulus rāmis, Boost rumbas ratu stingrībai, viegla Rock Shox SID dakša ar 100mm gājienu un precīzu dakšas ieslēgšanas/izslēgšanas mehānismu, bet sēdekļa karbona caurule/stute nodrošinās papildu amortizāciju un komfortu arī ilgstoša brauciena laikā.

DT Swiss X1900 SPLINE BOOST rati/aploces un Schwalbe Tubeless bezkameru riepas nodrošinās labu kompromisu starp saķeri, rites pretestību un nejaušu riepas bojājumu. Shimano 1x12 SLX sērijas klaņu, zobratu un pārslēgšanās mehānisms palīdzēs izvēlēties piemērotu pārnesumu jebkurā apvidū.

Pateicoties augšminētajam aprīkojumam, velosipēda svars ir tikai 10.3 kg, kas to padara par vienu no pievilcīgākajiem augstākā snieguma sacensību velosipēdiem!

Prece pevienota vēlmju sarakstam
Prece pievienota preču salīdzināšanai.

Lai šī vietne pienācīgi darbotos, mēs dažreiz jūsu datorā izvietojam sīkdatnes (cookies).
Sīkdatnes palīdz vietnei atcerēties jūsu iestatījumus — valodu, valūtu,
preču grozā ievietotos produktus un citas izvēles attiecībā uz to, kādu šo vietni
vēlaties redzēt savā datorā,— lai jums nevajadzētu tos ievadīt katrreiz no jauna.
Turpinot izmantot interneta vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai mūsu mājas lapā.