Ja noticis nepatīkamākais un esi piedzīvojis kritienu, pirmkārt, pārliecinies, ka Tavs ķermenis nav nopietni cietis. Tikai pēc tam pārbaudi velosipēdu un pieņem izsvērtu lēmumu, vai turpināt braucienu. Ņem vērā, ka pēc kritiena ievērojamu laika sprīdi Tu vari zaudēt koordināciju, bet adrenalīns mākslīgi nomāks sāpes un racionālu domāšanu.

Trek Procalibe Knock Block

Kritiena brīdī stūres rokturi un pārslēdzēji var ietriekties rāmja augšējā caurulē, neatgriezeniski sabojājot lakas/krāsas aizsargkārtu vai pat rāmja karbona struktūru, kas var būtiski ietekmēt arī rāmja veiktspēju.

Trek ir izstrādājis Knock Blok, kas atrisinājis šo problēmu – rāmja priekšējās dakšas caurulē ir iestrādāts īpašs atdures “čips”, kas ar speciālas konstrukcijas starpliku un iznesumu nodrošinās, ka stūre nevarēs ietriekties rāmja augšējā caurulē. Knock Blok ir pārbaudīts un apliecinājis savu efektivitāti praksē.

Ja tomēr nelieto Knock Blok, tad periodiski pārbaudi, vai bremžu un ātruma pārslēdzēju sviras nav pārāk cieši pievilktas/pieskrūvētas pie stūres caurules - tas mazinās iespējamos bojājumus trieciena gadījumā.

Prece pevienota vēlmju sarakstam
Prece pievienota preču salīdzināšanai.

Saņem informāciju par Veloprofs.lv īpašajiem piedāvājumiem un atlaižu akcijām ātrāk par citiem!

Lai šī vietne pienācīgi darbotos, mēs dažreiz jūsu datorā izvietojam sīkdatnes (cookies).
Sīkdatnes palīdz vietnei atcerēties jūsu iestatījumus — valodu, valūtu,
preču grozā ievietotos produktus un citas izvēles attiecībā uz to, kādu šo vietni
vēlaties redzēt savā datorā,— lai jums nevajadzētu tos ievadīt katrreiz no jauna.
Turpinot izmantot interneta vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai mūsu mājas lapā.