OCLV Carbon ir patentēts karbona šķiedras materiāls, kas ir rezultāts mērķtiecīgam un nepārtrauktam tehnoloģiju uzlabošanas darbam vairāk nekā 25 gadu garumā Waterloo, Wisconsin, USA Trek rūpnīcā. Trek vienmēr ir bijis inovāciju pionieris.

OCLV oglekļa šķiedras kompozīts

Kāpēc OCLV Carbon? Labas kvalitātes karbons dramatiski samazina velosipēda svaru, taču tajā pašā laikā nodrošina stingrību un izturību kā metāla/alumīnija velosipēdiem. OCLV jeb Optimum Compaction Low Void nozīmē trīs zinātniskas/kritiskas lietas, kuras Trek ir attīstījis vairāk nekā 25 gadu garumā un glabā kā svēto grālu:

  • pirmkārt, tas ir karbona šķiedru veids, savstarpējais novietojums un sakausēšana augsta spiediena un temperatūras apstākļos noteiktās formās;

  • otrkārt, tas ir minimālais atsevišķu detālu savienojumu skaits, kas ir ļoti svarīgi, lai nodrošinātu rāmja integritāti, stingrību un ilgtspēju;

  • treškārt, tā ir detaļu ģeometriskā forma, kas tieši ietekmē to stingrību. Trek izmanto sarežģītus datorsimulācijas procesus, lai izveidotu detaļu telpiskos modeļus, kas nodrošina maksimālu izturību ar minimālu materiāla patēriņu.
OCLV 700 karbons, oglekļa šķiedras kompozīts

Bez pārspīlējuma var teikt, ka OCLV atbilst un pat pārsniedz aviācijā izmantot kompozītmateriālu standartus, tāpēc Trek visiem saviem rāmjiem nodrošina bezierunu mūža garantiju pret rūpnieciskiem defektiem, bet lojalitātes programmas ietvaros Trek samainīs nejauši sabojātos karbona ratus vai iedos būtisku atlaidi karbona rāmim, kas tiks sabojāts negadījumā.

vairāk par tehnoloģiju lasi ...

Prece pevienota vēlmju sarakstam
Prece pievienota preču salīdzināšanai.

Saņem informāciju par Veloprofs.lv īpašajiem piedāvājumiem un atlaižu akcijām ātrāk par citiem!

Lai šī vietne pienācīgi darbotos, mēs dažreiz jūsu datorā izvietojam sīkdatnes (cookies).
Sīkdatnes palīdz vietnei atcerēties jūsu iestatījumus — valodu, valūtu,
preču grozā ievietotos produktus un citas izvēles attiecībā uz to, kādu šo vietni
vēlaties redzēt savā datorā,— lai jums nevajadzētu tos ievadīt katrreiz no jauna.
Turpinot izmantot interneta vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai mūsu mājas lapā.