Japāņu ražotājs Shimano ir absolūtais līderis ne tikai makšķerēšanas piederumu un velosipēdu pārslēdzēju jomā, bet arī viens no inovatīvākajiem elektrisko velosipēdu piedziņas sistēmu/dzinēju ražotājiem – kopā ar Bosch E-bike tie aizņem apmēram 90% no elektrisko velosipēdu dzinēju tirgus.

Jaunajam Shimano EP8 dzinējam ir vēl lielāks (85N) griezes moments, kas dos iespēju bez mazākās šaubu ēnas pārvarēt jebkuru kāpumu, bet uzlabotā sensoru darbība nodrošinās absolūti dabīgu motora reakciju uz Tavu kāju kustību. Shimano allaž par prioritāti ir izvirzījis tieši pašu braucēju komfortu un emocijas.

Jaunā dzinēja svars ir tikai 2.6 kg un tas ir labākais rādītājs pēc svara un jaudas attiecības visā industrijā – mazāks svars nozīmē labāku velosipēda izsvarojumu un labāku vadāmību. Dzinējs ir mazs un kompakts, kas palielina velosipēda klīrensu, dodot iespēju veikt vissarežģītākos manevrus šķēršļotā apvidū.

Shimano Steps EP8 joprojām ir viens no klusākajiem elektriskajiem velosipēdu dzinējiem, bet magnēzija izmantošana un pilnveidotais motora korpuss uzlabo motora dzesēšanu īpaši smagos, ilgstošas lietošanas apstākļos.

Shimano ir izlabojis arī akumulatoru sniegumu, un šobrīd tā enerģijas ietilpība ir paaugstināta līdz 630 W/h un arī pēc 1000 uzlādes reizēm tas saglabās vismaz 60% no maksimālās. Braucot labvēlīgos apstākļos, ražotājs uzrāda sniedzamību līdz pat līdz 160 km ar vienu akumulatora uzlādi.

Protams, Shimano EP8 ir ūdensizturīgs un piemērots ilgstošai un intensīvai lietošanai jebkuros laika apstākļos vai uz jebkura ceļa seguma. Shimano EP8 var savietot ar automātisko pārnesumu pārslēgšanās sistēmu Di2.

Sīkāku informāciju par Shimano EP8 iepazīsti speciālā žurnālā: https://www.shimano-steps.com/e-bikes/europe/en/ep8-magazine

Prece pevienota vēlmju sarakstam
Prece pievienota preču salīdzināšanai.

Saņem informāciju par Veloprofs.lv īpašajiem piedāvājumiem un atlaižu akcijām ātrāk par citiem!

Lai šī vietne pienācīgi darbotos, mēs dažreiz jūsu datorā izvietojam sīkdatnes (cookies).
Sīkdatnes palīdz vietnei atcerēties jūsu iestatījumus — valodu, valūtu,
preču grozā ievietotos produktus un citas izvēles attiecībā uz to, kādu šo vietni
vēlaties redzēt savā datorā,— lai jums nevajadzētu tos ievadīt katrreiz no jauna.
Turpinot izmantot interneta vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai mūsu mājas lapā.