Ķivere veic ļoti svarīgu funkciju – tā aizsargā Tavu vienīgo un unikālo orgānu – galvu.

Negadījumi/kritieni ar velosipēdu, diemžēl, mēdz notikt. Parasti tie ir sāpīgi un var būt traumējoši. Atceries par to un lieto ķiveri pat īsa un mierīga brauciena laikā! Ķivere ir Tava drošības josta!

Bontrager sadarbībā ar WaveCel ir izstrādājis velosipēdu ķiveres, kas pilnībā izmainīja velobraucēju drošības standartu, kas pēdējos 30 gados nebija pilnveidojies. Ķiveres iekšējā virsma ir izklāta ar īpašu šūnveidīgu materiālu WaveCel, kas nodrošina būtiski efektīvāku galvas aizsardzību nekā tradicionālās ķiveres.

Kas ir WaveCel?

WaveCel ir revolucionārs materiāls, kas radīts ar vienu mērķi – mazināt velobraucēju galvas traumas. WaveCel radīšanā piedalījušies biomehānikas inženieri, ortopēdijas ķirurgi un tā ir pirmā augsta līmeņa velosipēdu ķiverēm paredzēta tehnoloģija, kas saņēmusi ASV Nacionālā Veselības Institūta finansējumu

Kā tas darbojas?

Šūnveida materiāls absorbē un novirza trieciena enerģiju pirms tas nonācis līdz galvai. Darbības princips ir līdzīgs automobiļa priekšējā un aizmugurējā sānu triecienu absorbējoša ierīces (tautā pazīstams, kā “bampers”) darbības principiem. Elastīgās materiāla šūnas amortizē trieciena pirmo vilni. Šūnas deformējas un absorbē trieciena enerģiju, bet to īpašā forma trieciena enerģiju novirza prom no galvas – būtībā trieciena enerģijas spēks tiek izkliedēts pa visu WaveCel materiālu nevis galvu.

Kādos ķiveres modeļos ir piejams WaveCel?

WaveCel ir pierādījis savu efektivitāti, tāpēc tas ir plaši pieejams visos kalnu, šosejas un pilsētas velosipēdu, kā arī bērnu ķiveru modeļos.

Iepazīsti TREK un Bontrager beznosacījumu aksesuāru apmaiņas programmu.... 

Prece pevienota vēlmju sarakstam
Prece pievienota preču salīdzināšanai.

Lai šī vietne pienācīgi darbotos, mēs dažreiz jūsu datorā izvietojam sīkdatnes (cookies).
Sīkdatnes palīdz vietnei atcerēties jūsu iestatījumus — valodu, valūtu,
preču grozā ievietotos produktus un citas izvēles attiecībā uz to, kādu šo vietni
vēlaties redzēt savā datorā,— lai jums nevajadzētu tos ievadīt katrreiz no jauna.
Turpinot izmantot interneta vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai mūsu mājas lapā.