Tradicionāli plašo veloapģērbu un veloapavu klāstu šogad esam papildinājuši ar lietderīgām brīvā laika apģērbu un apavu kolecijām. Spiuk un Bontrager ir labi pazīstami zīmoli, kaas ražo kvalitātīvu apģērbu un aksesuārus velobraucējiem, taču Tevi varētu interesēt arī Endura un On zīmolu apģērbi un apavi, kas ir ērti un ļoti piemēroti arī brīvā laika pavadīšanai vai aktīvai atpūtai.  

Lūdzu ņem vērā, ka ražotāju izmēri mēdz būtiski atšķrties un preču pieejamība strauji mainās, tāpēc iesakām apmeklēt kādu no mūsu veikaliem un pielaikot apģērbus/apavus klātienē. Zemāk sniegtajai informācijai ir indikatīvs raksturs. Paldies par sapratni.  

Ērta jaka pasargās Tevi no vēja, nokrišniem un zemas temperatūras drēgnajos vasaras atpūtas vakaros. Jakas ir izgatavotas no augstas kvalitātes atbilstoša pielietojuma materiāliem un to piegriezums nodrošina labu rokas un muguras nosegumu, beta daudzās kabatas ir izvietotas ļoti ērti un funkcioāli. Populārāko Spiuk, Endura un Bontrager jaku piedāvājumu vari apskatīt šeit.  

Bontrager lietus jaka un Blaze ķivere

Bontrager un Spiuk krekli no moderniem materiāliem populārākajās sezonas trenda krāsās nodrošinās labu mikroklimatu tavai ādai. Savukārt  Endura gravel/brīvā laika kreklu piegriezums nav tik pieguļošs, tāpēc tie ir ļoti ērti/funkcionāli lietojumi arī aktīvā ikdienā. Populāroko kreklu piedāvājumu vari apskatīt šeit.

Endura gravel krekli

Grarās bikses un šorti ar  polsterējumu/pamperu Tev ļaus ilgstoši un komfortabli pavadīt laiku uz velosipēda bez dibena nobrāzumiem. Papildu komforatam izmanto dažāda veida "virskārtas" šortus, kas lietojami gan atsevišķi, gan kopā ar pamperšortiem, bet brivajam laikam izmanto ērtas un elastīgas bikses ar pagarinātiem bikšu stariem. Populārāko bikšu un šortu piedāvājumu vari apskatīt šeti.    

Bontrager

Apakšveļa, cimdi, zeķes un citas škietami nenozīmīgas apģērba daļas, patiesībā ir ļoti svarīgas kopējā komforta un labsajūtas veidošanai braucot ar velosipēdu vai veinkārši pavadot brīvo laiku dabā. Populārākās apakšveļas, cimdu un šortu piedāvājumu vari apskatīt šeti.    

Endura krekls un cimdi

Kvalitātīvi brīvā laika apavi ir īpaši svarīgi, ja mēdz ne tikai daudz staigāt, bet arī pārvietoties ar velosipēdu. Šveices zīmola On apavi pamatoti tiek uzskatīti par vieniem no ērtākajiem un labākajiem skriešanas brīvā laika apaviem pasaulē! Populārāko brīvā laika apavu  piedāvājumu vari apskatīt šeit.  

ON running sporta apavi

Ja vēlies patiesi baudīt braucienu ar velosipēdu un pilnvērtīgi izmantot savas fiziskās spējas, tad noteikti apsver iespēju iegādāties speciālos veloapavus ar klipšu sitprinājumu - tas uzlabos arī brauciena drošibu, jo pēda nejauši nenoslīdēs no pedāļa. Ikdienas lietošanai ir pieejami veloapavi ar iegremdētu klipša stiprinājumu, kas atvieglo staigāšanu. Populārāko veloapavu apavu piedāvājumu vari apskatīt šeit.  

Bontrager Foray

Tiekamies uz pielaikošanu mūsu veikalos vai kaut kur jaukā izbraucienā! Lai labi ripo! 

Prece pevienota vēlmju sarakstam
Prece pievienota preču salīdzināšanai.

Saņem informāciju par Veloprofs.lv īpašajiem piedāvājumiem un atlaižu akcijām ātrāk par citiem!

Lai šī vietne pienācīgi darbotos, mēs dažreiz jūsu datorā izvietojam sīkdatnes (cookies).
Sīkdatnes palīdz vietnei atcerēties jūsu iestatījumus — valodu, valūtu,
preču grozā ievietotos produktus un citas izvēles attiecībā uz to, kādu šo vietni
vēlaties redzēt savā datorā,— lai jums nevajadzētu tos ievadīt katrreiz no jauna.
Turpinot izmantot interneta vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai mūsu mājas lapā.