Marlin vienmēr gatavs ar Tevi doties vissmagākajos braucienos pa mežu, grants ceļiem vai pilsētas nesakārtoto infrastruktūru – tas ir izturīgs un komfortabls visurgājējs un labi pielāgojams Tavām vajadzībām, lai kur arī Tu dotos piedzīvojumā.

Trek Marlin kalnu velosipēds

Rāmja caurulēs integrētas bremžu un pārslēdzēju troses nodrošinās ilgstošu un nevainojamu pārslēdzēju un bremžu darbību jebkuros laika apstākļos un uz jebkura ceļa seguma, bet integrētā atbalsta kājas stiprinājuma vieta nodrošinās praktisku velosipēda novietošanu.

Trek Marlin kalnu velosipēds
Trek Marlin kalnu velosipēds

Marlin ir veidots iesācējiem, taču iedvesmots no nopietnu sacensību velosipēdiem – tāpēc tam ir optimāla ģeometrija un labs aprīkojuma līmenis, kas atsevišķos gadījumos pārsniedz sacensībām paredzētu velosipēdu aprīkojumu.

Marlin pieejams septiņos dažādos izmēros, tāpēc tas būs piemērots jebkuram augumam, taču XS izmēra rāmis ar 27,5” ratiem, vieglāk aizsniedzamām bremžu svirām un šaurāku stūri, būs īpaši piemērots maza auguma sievietēm vai pusaudžiem.

Līdzīgi kā vairums TREK velosipēdu, arī Marlin ir ļoti praktisks, vispusīgs un labi pielāgojams dažādām dzīves situācijām – to var aprīkot ar bagāžnieku, vairākiem pudeļu turētājiem un doties garākā piedzīvojumu izbraucienā.

Dažādu aksesuaŗu ērtai lietošanai varēsi izmantot BlendR stiprinājumu sistēmu, bet braucieniem sliktas redzamības apstākļos varēsi izmantot augstākās veikspējas lampu komplektu Ion Pro RT/Flare RT ar pārvaldības iespējām no savām viedierīcēm.

Saliekot to visu kopā – Marlin ir lielisks sākums Tavai ienākšanai pozitīvu atkarību raisošajā velo pasaulē.

Prece pevienota vēlmju sarakstam
Prece pievienota preču salīdzināšanai.

Lai šī vietne pienācīgi darbotos, mēs dažreiz jūsu datorā izvietojam sīkdatnes (cookies).
Sīkdatnes palīdz vietnei atcerēties jūsu iestatījumus — valodu, valūtu,
preču grozā ievietotos produktus un citas izvēles attiecībā uz to, kādu šo vietni
vēlaties redzēt savā datorā,— lai jums nevajadzētu tos ievadīt katrreiz no jauna.
Turpinot izmantot interneta vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai mūsu mājas lapā.