Kvalitāte pirmajā vietā!
Mēs rūpīgi izvēlamies savus piegādātājus, lai nodrošinātu Tev pēc iespējas ilglaicīgāku, bezrūpīgāku un prieka pilnāku preces lietošanu.
Daudzos gadījumos mūsu piedāvātās garantiju un klientu lojalitātes programmas ievērojami pārsniegs likumā paredzētas patērētāju tiesību aizsardzības normas, kuras paredz preces lietošanas garantiju 2 gadu garumā un jaunas/nelietotas preces atgriešanas tiesības.
Mūža garantija TREK un BONTRAGER.
Sākot no 2020. gada TREK uzņemas pilnīgu atbildību par visām ražošanas kļūdām un defektiem rāmjiem un karbona ratu aplocēm visā to kalpošanas laikā! Ja velosipēds ir mainījis īpašnieku, tad uz augšminētajām detaļām garantiju periods būs 3 gadi no velosipēda, rāmja un oriģinālo ratu iegādes brīža.

Garantijas gadījumu neattieksies uz ikdienišķu nolietojumu, nepiemērotu lietošanu, nepiemērotu montāžu/apkopi un lietošanu kopā ar neoriģinālām detaļām. Garantija sevī neietvers TREK dīlera personāla izmaksas, kas nepieciešamas, lai veiktu detaļas/rāmja montāžu/demontāžu.
Sīkāk par TREK garantiju programmu variet lasīt globālajā TREK tīmekļa vietnē
5 gadu garantija SUPERIOR.
SUPERIOR ražotajiem rāmjiem sākot no 2020. gada piecu gadu garantija. Garantijas gadījumu neattieksies uz ikdienišķu nolietojumu, nepiemērotu lietošanu, nepiemērotu montāžu un lietošanu kopā ar neoriģinālām detaļām.

Garantija sevī neietvers dīlera personāla izmaksas, kas nepieciešamas, lai veiktu detaļas/rāmja montāžu/demontāžu. Sīkāk par SUPERIOR garantiju programmu variet lasīt globālajā SUPERIOR tīmekļa vietnē

VELOPROFS.LV VEIKALI

Prece pevienota vēlmju sarakstam
Prece pievienota preču salīdzināšanai.Vēlies saņemt jaunāko informāciju pirmais?

Mēs tev paziņosim par jaunumiem no Veloprofs.lv
Tu uzzināsi par mūsu jaunumiem, akcijām un izpārdošanām  ātrāk par citiem!

Lai šī vietne pienācīgi darbotos, mēs dažreiz jūsu datorā izvietojam sīkdatnes (cookies).
Sīkdatnes palīdz vietnei atcerēties jūsu iestatījumus — valodu, valūtu,
preču grozā ievietotos produktus un citas izvēles attiecībā uz to, kādu šo vietni
vēlaties redzēt savā datorā,— lai jums nevajadzētu tos ievadīt katrreiz no jauna.
Turpinot izmantot interneta vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai mūsu mājas lapā.