Atlaižu politika
Laipni lūgts mūsu ģimenē! Mēs neuzskatām Tevi par klientu, jo Tu esi viens no mums, kam patīk velosipēds un pārvietošanās ar to, tāpēc mēs atbalstīsim Tevi ar patīkamām atlaidēm! Visiem reģistrētiem klientiem neatkarīgi no pirkumu apjoma mēs piedāvāsim 10%* atlaidi velosipēdiem un aksesuāriem. Reģistrētie klienti pirmie saņems informāciju par atlaidēm vai izpārdošanām pirms to publiskošanas. Jebkurš hobijs ir dārgs prieks! Ja Tava ikdiena ir saistīta ar velosipēdu, Tu dzīvo ar velosipēdu un regulāri tam tērē nozīmīgas summas no sava budžeta, mēs Tev nāksim pretī un piedāvāsim vēl lielākas atlaides!

* Izņemot servisa pakalpojumus un rezerves detaļas
** Ņemot vērā mainīgos globālos apstākļus, mēs paturam tiesības mainīt savu atlaižu politiku jebkurā brīdī bez iepriekšēja brīdinājuma

Veloprofs velosipēdi
Veloprofs velosipēdi
Tas Tev jāzina!
Mēs esam lepni pārstāvēt pasaulē vadošus velosipēdu un velosipēdu aksesuāru zīmolus TREK un BONTRAGER, kas piedāvā apjomīgaslojalitātes un garantiju programmas, kas būtiski pārsniedz likumā paredzētās normas, un attiecības ar saviem klientiem veido uz absolūtās savstarpējās uzticēšanās un lojalitātes principiem. Mūsu komanda būs priecīga palīdzēt un atbalstīt Tevi arī nepatīkamās dzīves situācijās, kas, diemžēl, reizēm notiek.
Pievienojies mums un mēs Tevi vienmēr atbalstīsim!
Veloprofs kalnu velosipēdi
Beznosacījumu velo aksesuāru aizvietošana!
Lieto un baudi iegādāto BONTRAGER lietu/preci un uztver pirmās 30 lietošanas dienas kā testa/iepazīšanas periodu! Ja iegādātais BONRTAGER velo aksesuārs (apģērbs, kurpes, ķivere, velo somiņa, velo lampiņa utml.) nesniegs gaidīto gandarījumu un Tu nebūsi ar to apmierināts, 30 dienu laikā Tev ir tiesības bez jebkādiem papildu nosacījumiem samainīt preci vai saņemt atpakaļ naudu! Sīkāk par TREK un BONTRAGER lojalitātes programmu variet lasīt TREK tīmekļa vietnē
Beznosacījumu ķiveres aizvietošana!
Ja esi cietis negadījumā vai kritienā, BONTRAGER Tev dāvinās jaunu ķiveri bez jebkādiem papildu nosacījumiem viena gada laikā kopš ķiveres iegādes!
Veloprofs ķiveres
Veloprofs karbona rati
Beznosacījumu karbona ratu/aploču aizvietošana!
Velosipēda rati ar karbona aplocēm ir nozīmīga investīcija ikvienam braucējam, tāpēc TREK un BONTRAGER nodrošina beznosacījumu garantiju pirmajos 2 lietošanos gados. Ja no automašīnas riepām “pacēlies” akmens, ceļa apmale vai kāda nejauša bedre sabojās Tava velosipēda karbona ratu, TREK un BONTRAGER to aizvietos bez maksas!
Negadījumi notiek!
Ja tomēr ir noticis kāds negadījumus/starpgadījums, kuru nevar uzskatīt par garantijas gadījumu, piemēram, jūs nokrītat, ietriecaties apmalē/stāvošā auto, jūs notriec auto vai jūs iebraucat garāžā ar velosipēdu uz jumta, TREK jums nodrošināsim atlaidi 20% apmērā jauna rāmja iegādei.
Ja esi nokļuvis šādā situācija, lūdzu, pārtrauc lietot velosipēdu un sazinies ar mums.
Veloprofs pilsētas velosipēdi
Prece pevienota vēlmju sarakstam
Prece pievienota preču salīdzināšanai.

Saņem informāciju par Veloprofs.lv īpašajiem piedāvājumiem un atlaižu akcijām ātrāk par citiem!

Lai šī vietne pienācīgi darbotos, mēs dažreiz jūsu datorā izvietojam sīkdatnes (cookies).
Sīkdatnes palīdz vietnei atcerēties jūsu iestatījumus — valodu, valūtu,
preču grozā ievietotos produktus un citas izvēles attiecībā uz to, kādu šo vietni
vēlaties redzēt savā datorā,— lai jums nevajadzētu tos ievadīt katrreiz no jauna.
Turpinot izmantot interneta vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai mūsu mājas lapā.